Trwa ładowanie strony...

Zapłata

Paypal:

PayPal to bezpieczna i szybka metoda płatności internetowej.

Jak to działa? Wystarczy podać Twoje dane osobowe raz, przy zakładania konta na PayPal. Po złożeniu zamówienia w SNIPES zostaniesz automatycznie przekierowany do PayPal. Logujesz się tam przy pomocy Twojego adresu email oraz hasła i płacisz za zamówiony artykuł.

Przy kliknięciu przycisku „Kup teraz“ autoryzujesz jedynie swój zakup. Obciążamy Twoje konto PayPal Konto dopiero przy wysyłce zamówienia. Jeśli zwrócisz nam zamówienie, przelejemy Ci kwotę z powrotem na Twoje konto PayPal.

Jeśli nie masz jeszcze konta PayPal, możesz założyć je w każdej chwili.

Karta kredytowa:

W sklepie internetowym SNIPES akceptujemy karty kredytowe VISA i MasterCard.

Obciążamy Twoją kartę kredytową dopiero przy wysyłce zamówienia. Jeśli zwrócisz nam zamówienie, przelejemy Ci kwotę z powrotem w momencie zabukowania zwrotu.

Dodatkowe bezpieczeństwo przy wykonywaniu płatności oferuje metoda 3-D Secure, autoryzowana przez „Visa“ i „MasterCardSecureCode“. Po podaniu numeru Twojej karty kredytowej VISA lub MasterCard, łączymy się z Twoją instytucją kredytową, byś mógł potwierdzić Twoją tożsamość poprzez kod. Twoja karta jest obciążona jedynie po udanej autentyfikacji. Celem tej metody jest prewencja nadużywania kart kredytowych, na przykład przy kradzieży lub przez jej duplikację.

By dowiedzieć się więcej o metodzie 3-D-Secure, skontaktuj się z instytucją, która wydała Ci kartę.

Przelewy24

Przelewy24 to bezpieczna, wygodna i szybka metoda płatności internetowej.

Jak to działa? Po wyborze artykułu masz możliwość wybrania pomiędzy różnymi rodzajami płatności online. Decydując się na „Przelewy24“ wybierz z listy swój bank. Wystarczy potwierdzić znajdujący się po kliknięciu wypełniony formularz.

Karta podarunkowa:

Karty podarunkowe SNIPES to rodzaj płatności, który możesz użyć zarówno w naszym sklepie online jak i w naszych sklepach stacjonarnych. Możliwa jest płatność zarówno całą jak i częścią wartości karty.

Uwaga: Metoda płatności kartą podarunkową nie jest dozwolona przy zakupie pozycji release

Jak to działa? Po wyborze artykułu masz możliwość wybrania pomiędzy różnymi rodzajami płatności online. Decydując się na „kartę podarunkową“ wpisz PIN, czyli 18-cyfrową liczbę znajdującą się ponad kodem kreskowym i kod bezpieczeństwa.

Obciążymy tę kartę podarunkową, którą kupiłeś w sklepie SNIPES.

Jeśli po użyciu karty podarunkowej koszt artykułu nie został w pełni opłacony, wybierz kolejną metodę płatności.
Dodatkowe bezpieczeństwo przy wykonywaniu płatności oferuje metoda 3-D Secure, autoryzowana przez „Visa“ i „MasterCardSecureCode“. Po podaniu numeru Twojej karty kredytowej VISA lub MasterCard, łączymy się z Twoją instytucją kredytową, byś mógł potwierdzić Twoją tożsamość poprzez kod.

Twoja karta jest obciążona jedynie po udanej autentyfikacji. Celem tej metody jest prewencja nadużywania kart kredytowych, na przykład przy kradzieży lub przez jej duplikację.
 
Jeśli otrzymałeś od nas email po wykonaniu zapłaty, możesz go zignorować. Twoja płatność jest już w drodze do nas.

Jeśli wykonałeś przelew ponad 5 dni temu, sprawdź wyciąg z konta i skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.
 
Nie ma powodu do obaw. Każda nadpłata jest automatycznie zwracana przez naszą księgowość.
 
Bezpieczeństwo Twoich danych jest naszym priorytetem. Podane przez Ciebie przy płatności informacje wykorzystujemy jedynie do zaksięgowania kwoty. Przy przetwarzaniu Twoich danych osobistych używamy szyfrowanie SSL (Secure Socket Layer).

Przy płatności kartą kredytową obowiązuje zabezpieczenie "Verified by Visa" oraz "Mastercard Securecode". Jeśli jeszcze jej nie używałeś, możesz zostać przekierowany na stronę, na której poprosimy Cię o utworzenie konta. Wystarczy wymyślić hasło, które od tej pory podasz przy każdej płatności. Nie przejmuj się widokiem tej strony. W kwestii designu banki są jeszcze trochę w tyle.

Dla własnego bezpieczeństwa, skontaktuj się z instytucją która wydała Ci kartę i poproś o dostęp do metody 3-D-Secure.

Nasz sklep online odznaczony jest stemplem zaufania renomowanej instytucji Trusted Shops w sferze"bezpiecznych zakupówg". Dlatego też oferujemy Ci ochronę konsumencką Trusted Shops. Jest ona dodatkowym stopiem bezpieczeństwa przy płatności online i oferuje Ci gwarancję zwrotu pieniędzy.