Trwa ładowanie strony...

Fubu

25 wynik/i/ów
Filtr
Dla kogo?
Mężczyźni
Kolor
Beż
Czarny
Niebieski
Czerwony
Biały
Rozmiar
XS
S
M
L
XL
XXL
Cena
aż do
SNIPES Exclusive
Tak
Materiał wierzchni
Bawełna
Nylon
Poliamid
Polyester
Filtr
Mężczyźni
Beż
Czarny
Niebieski
Czerwony
Biały
XS
S
M
L
XL
XXL
aż do
Tak
Bawełna
Nylon
Poliamid
Polyester
Sortuj według:
25 wynik/i/ów
Sortuj według:


FUBU – „For US, By US”

"Dla nas od nas" - to właśnie oznaczają cztery litery FUBU. Autentyczność tej marki widać już w nazwie. FUBU nie tylko nosi hip-hop w swoim DNA, FUBU pomogło ukształtować hip-hop na przestrzeni lat. Mało która marka odzieżowa jest tak mocno zakorzeniona na ulicy i to już od ponad dwóch dekad.


FUBU - Z zaplecza do szerokiego świata

"Geneza marki brzmi niemal jak bajka. W 1992 roku współzałożyciel Daymond John zastawił swój dom w Queens i przekształcił go w mini fabrykę, z której wraz z kolegami produkował hip-hopową odzież. Zaczynając od 80 czapek, szybko rozrosła się w ogromną firmę odzieżową, a za nią poszedł sukces. W szczytowym momencie w 1998 roku FUBU miało roczną globalną sprzedaż na poziomie ponad 350 milionów dolarów i ugruntowało swoją pozycję jako światowa marka hip-hopowa, którą jest do dziś.


FUBU to hip-hop

Wiadomo, że FUBU to skrót od urban i streetwear. Marka zdobyła już kilka nagród, w tym dwie nagrody Kongresu i Online Hip-Hop Award. W 1997 roku LL Cool J nosił w reklamie czapkę FUBU i włączył do swojego rapu frazę "For US, By US". "For US, By US" do swoich rapowych tekstów, co dało markę e "Dla nas od nas" - to właśnie oznaczają cztery litery FUBU. Autentyczność tej marki widać już w nazwie. FUBU nie tylko nosi hip-hop w swoim DNA, FUBU pomogło ukształtować hip-hop na przestrzeni lat. Mało która marka odzieżowa jest tak mocno zakorzeniona na ulicy i to już od ponad dwóch dekad.inen enormous push gave. Jakby tego było mało hip-hopu, FUBU założył w 2001 roku wytwórnię płyt rapowych, której dwie kompilacje trafiły na listy przebojów Billboardu.


Styl FUBU

Marka jest nie tylko ściśle powiązana z hip-hopem, ale także ze sportem. Koszulki baseballowe, koszykarskie i piłkarskie to flagowy okręt tej marki odzieżowej. FUBU produkuje również klasyczną odzież, sneakersy i akcesoria. Marka charakteryzuje się przede wszystkim kolorowymi elementami, które uosabiają nowojorski styl uliczny.


FUBU w SNIPES

SNIPES jest co najmniej tak samo kojarzony z hip-hopem jak marka z Nowego Jorku. Dlatego w SNIPES znajdziesz ogromny wybór rzeczy FUBU. Czy to koszulki, akcesoria czy spodnie, w SNIPES możesz dostać FUBU jak okiem sięgnąć. Zamów swoje outfity wygodnie w sklepie internetowym! Wysyłka jest nawet darmowa dla zamówień powyżej 275 zł. Na co więc czekasz? Zrób sobie FUBU w SNIPES!