Trwa ładowanie strony...

Zamówienie

W mailu wyślemy Ci potwierdzenie wysyłki włącznie z numerem i linkiem, pod którym możesz ją śledzić po przekazaniu Twojego zamówienia naszemu partnerowi logistycznemu DHL. Numer przesyłki znajdziesz również w Twoim koncie w naszym sklepie online.

Zamówienie złożone jako gość:Jeśli złożyłeś u nas zamówienie jako gość, możesz sprawdzić status Twojego zamówienia poprzez podanie numeru zamówienia, Twojego adresu email oraz kodu pocztowego w zakładceMoje konto.

Ważne: Ważne: Z powodu aktualnej sytuacji, dostarczenie przesyłki może potrwać do 4-5 dni roboczych. Prosimy o wyrozumiałość.
Po złożeniu każdego zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie przez email. Ponadto, możesz sprawdzić status Twojego zamówienia w każdej chwili w zakładce “Moje konto".

Jeśli złożyłeś u nas zamówienie jako gość, możesz sprawdzić status Twojego zamówienia poprzez podanie numeru zamówienia, Twojego adresu email oraz kodu pocztowego w zakładceMoje konto.
 
Niestety składanie zamówień przez telefon nie jest możliwe. Skorzystaj zamiast tego z naszej strony internetowej. W razie problemów skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Sprawdź, czy wiadomość nie znajduje się w spamie. Jeśli jej tam nie znajdziesz, sprawdź jaki adres email podałeś nam podczas zakładania konta. Jeśli adres się zgadza, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.
 
By zapewnić jak najszybsze dostarczenie zamówień, są one jak najszybciej przetwarzane i przekazywane naszemu partnerowi logistycznemu. Z tego powodu zmiana lub anulacja zamówienia nie jest niestety możliwa.
 
Ceny naszych produktów zmieniają się podczas wyprzedaży. Nie możemy zwrócić Ci różnicy w cenie, jeśli zakupiony przez Ciebie artykuł znalazł się na wyprzedaży po złożeniu przez Ciebie zamówienia.
 
Klikając na dany rozmiar, dowiesz się ile sztuk jest jeszcze dostępnych. O ile większość artykułów jest dostępna zarówno w naszym sklepie internetowym jak i w sklepach stacjonarnych, to niektóre z nich znajdziesz tylko online, a inne tylko stacjonarnie.

Informację tę znajdziesz pomiędzy szczegółowymi informacjami na temat danego artykułu.
Jeśli zapłaciłeś za pośrednictwem PayPal , P24 lub kartą kredytową, przesyłka na wskazany przez Ciebie podczas składania zamówienia adres odbywa się zazwyczaj tego samego dnia, jeśli otrzymaliśmy Twoje zamówienie do godziny 16.