Trwa ładowanie strony...

NIKE Air Max Mężczyźni

34 wynik/i/ów
Filtr
Marki
Kolor
Beż
Czarny
Niebieski
Zielony
Szary
Pomarańczowy
Czerwony
Biały
Żółty
Rozmiar
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
45.5
46
47
47.5
Cena
aż do
Materiał wierzchni
Skóra
Skóra powlekana
Syntetyczne
Tekstylny
Tylko online
Tak
Filtr
Beż
Czarny
Niebieski
Zielony
Szary
Pomarańczowy
Czerwony
Biały
Żółty
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
45.5
46
47
47.5
aż do
Skóra
Skóra powlekana
Syntetyczne
Tekstylny
Tak
Sortuj według:
34 wynik/i/ów
Sortuj według:


Nike air max męskie – jakbyś chodził po chmurach

Nike air max męskie to model sportowych butów Nike stworzony w 1987 r. przez Tinkera Hatfield. Specjalnym atutem tego modelu jest środkowa podeszwa, w której znajdują się elastyczne woreczki uretanowe wypełnione sprężonym gazem. Są one widoczne z zewnątrz buta i zapewniają optymalną amortyzację pod stopami. Takie „poduszki powietrzne” zapewniają wysoki komfort i ochronę stopy, redukując zarazem ciężar buta. Na podstawie męskich butów Nike air max powstało aż 12 różnych modeli, od Nike air max 1 aż po Nike air max 720. Charakteryzują się one różnorodnymi optymizacjami technicznymi i oryginalnym kształtem. Wszystkie cieszą się dużą popularnością i większość jest dostępna w sklepie internetowym SNIPES.

Nike air max męskie – buty, dla których warto dopuścić się zbrodni?

W połowie lat 90-tych buty Nike air max, a zwłaszcza ich model air max 99, przeżyły w Japonii taki wzrost popularności, że doprowadziły do zjawiska znanego jako „polowanie na air maxy”. Niezwykle zawyżone ceny butów doprowadziły do fali napadów, w których osoby noszące buty Nike air max były atakowane, a ich buty kradzione. Nawet buty używane były licznie poszukiwane, a podróbki stały się poważnym problemem. Nie musisz dopuszczać się przestępstwa, aby zdobyć swoją parę tych kultowych butów sportowych — w naszej ofercie zawsze znajdziesz duży wybór popularnych modeli butów męskich Nike air max. Również w Australii Nike air max męskie odniosły sukces wśród fanów butów sportowych. Niestety upodobały je sobie również gangi przestępców, przez co noszenie ich zostało zabronione w niektórych pubach i klubach.

Nike air max męskie – Twój styl, Twoje życie, Twój cel

Nike air max męskie to faworyt nie tylko wśród sportowców. Buty męskie Nike air max już od kilku dekad są znaczącym elementem subkultury hip-hopowej. Śpiewają o nich liczni artyści, wśród nich Dr. Dre, Eminem i na przykład Nas w utworze Oochie Wally Wally (remix) – Little cutie rat, Walking by with the doobie wrap; Tight blue jeans Air Max, Small Gucci bag. Jaki z tego wniosek? Jeśli chcesz być kimś w świecie hip-hopu, te buty powinny znaleźć się w Twojej garderobie. Dobrze się składa, że dają się one doskonale łączyć na wiele różnych sposobów, przez co Twój osobisty styl może na nich wyłącznie zyskać. Wszystko jedno, czy wolisz ubierać się na sportowo, czy raczej elegancko - Nike air max męskie to modny, a zarazem subtelny manifest modowy. A nawet jeśli nie zależy Ci na modnych ubraniach i chcesz tylko codziennie śmigać na ukochanej deskorolce, to tym bardziej powinieneś postawić na niezawodne buty męskie Nike air max.