Trwa ładowanie strony...

SNIPES CLIQUE

SNIPESCLIQUE
SNIPES CLIQUE

Nie masz jeszcze konta w serwisie SNIPES?
Załóż darmowe konto , a automatycznie staniesz się częścią CLIQUE.

Masz już konto SNIPES?
Później zaloguj się w sklepie internetowym lub w aplikacji i korzystaj ze swoich przywilejów.


SNIPES CLIQUE

Przy każdym zakupie otrzymasz 5 COINS za 1 PLN wartość zakupu, zarówno w aplikacji, w sklepie internetowym, jak i bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.


SNIPES CLIQUE

Za każde zebrane 100 COINS otrzymasz 1 PLN rabat przy następnym zakupie. Po prostu wybierz COINS jako metodę płatności lub pokaż swój identyfikator lojalnościowy z aplikacji w sklepie.


SNIPES CLIQUE

From CROWD to CREW to CORE !

Odblokuj wyjątkowe korzyści, przeskakując z poziomu na poziom! Zbieraj COINS przy każdym zakupie & HEARTS w aplikacji SNIPES.

 • 25 HEARTS za udział w działaniach SNIPES
 • 50 HEARTS za zamieszczenie zdjęcia z zakupionymi przedmiotami
 • 75 HEARTS za zamieszczenie filmu wideo z zakupionymi przedmiotami


 • SNIPES CLIQUE

  Pobierz aplikację SNIPES i śledź swoje postępy!


  ZASADY CLIQUE

  Nie masz jeszcze konta SNIPES?

  Wystarczy utworzyć je w aplikacji lub na stronie snipes.pl/login a automatycznie staniesz się częścią CLIQUE. Nie daj się zaskoczyć - podczas pierwszej rejestracji musisz zaakceptować nowy regulamin.

  Masz już konto SNIPES?

  Świetnie, w takim razie nie musisz robić nic innego, jak tylko zarejestrować się pod adresem snipes.pl/login w sklepie internetowym lub w aplikacji. W sklepie internetowym w zakładce "Moje konto" znajdziesz wszystkie informacje o swoim aktualnym poziomie oraz posiadanych COINS & HEARTS. W aplikacji znajdziesz przegląd swojego profilu, a także swój identyfikator członkowski, który możesz zeskanować w naszych sklepach.


  JAK ZDOBYWA SIĘ COINS?

  Jeśli jesteś już członkiem SNIPES CLIQUE, automatycznie zbierasz COINS podczas zakupów online lub w sklepie. Aby odebrać COINS w sklepie, wystarczy przy kasie pokazać swój identyfikator członkowski w aplikacji SNIPES. COINS zostaną przelane bezpośrednio na Twoje konto. Pamiętaj, aby mieć przy sobie smartfon, ponieważ nie ma możliwości późniejszego dopisania COINS do rachunku.

  UWAGA: Nowo zebrane monety można wykorzystać po upływie 30-dniowego okresu zwrotu.


  JAK WYDAWAĆ COINS?

  W sklepie internetowym i w aplikacji możesz łatwo wybrać swoje COINS jako metodę płatności w kasie. Zebranymi monetami COINS możesz zapłacić nawet do 70% wartości koszyka. W sklepie, przy kasie, wystarczy pokazać swój identyfikator członkowski w aplikacji. Należy pamiętać, że nie można kontrolować ilości COINSów używanych w sklepie. W tym przypadku automatycznie wykorzystywane są wszystkie istniejące COINS, o ile nie przekraczają 70% wartości zakupu.


  ZASADY APLIKACJI SNIPES

  Gdzie można pobrać aplikację SNIPES?

  Aplikację SNIPES można po prostu pobrać z Google Play lub AppStore.
  Aby zbierać HEARTS, pobierz aplikację SNIPES. W ramach usługi SNIPES CLIQUE możesz publikować zdjęcia i filmy wideo dotyczące zakupionych przedmiotów i bezpośrednio je oznaczać. Oczywiście, istnieje kilka zasad:

  Do's - dozwolone:

  ✔ Użyj aplikacji SNIPES, aby tworzyć zdjęcia i filmy wideo swoich ulubionych produktów SNIPES Fit.

  ✔ Edytuj swoje zdjęcia i filmy bezpośrednio w aplikacji, korzystając z filtrów, naklejek, tekstu i znaczników

  ✔ Połącz pasujące produkty i wydarzenia z Twoim wyglądem

  ✔ Podziel się swoimi zdjęciami i filmami z innymi członkami CLIQUE, aby ich zainspirować i zdobyć HEARTS

  ✔ Interakcja ze zdjęciami i filmami innych użytkowników CLIQUE

  ✔ Odkryj inne spojrzenia, członków CLIQUE, wydarzenia i wiele więcej.

  DON'Ts - niedozwolone

  ✖Nie wolno Ci publikować w aplikacji SNIPES zdjęć i filmów wideo, które naruszają nasze "Zasady i ograniczenia" oraz OWH.

  ✖ Zdjęcia i filmy wideo użytkownika nie mogą zawierać żadnych wyrażeń, tematów ani opisów nieodpowiednich dla dzieci lub niezgodnych z obowiązującym prawem. Dotyczy to zarówno tekstów, jak i przesyłanych zdjęć. Treść z:
  - Pornografią
  - Obelgami
  - Rasizmem
  - Bronią
  - Przemocą
  - Narkotykami
  - Odniesieniami religijnymi i/lub politycznymi

  ✖ Treści użytkownika nie mogą naruszać praw innych osób/użytkowników i nie mogą łamać obowiązujących przepisów prawa.

  ✖ Nasza aplikacja nie może być wykorzystywana do reklamowania innych ofert internetowych ani innych produktów i usług w jakiejkolwiek formie.

  ✖ Niedozwolone są łącza do adresów internetowych. Wyjątek stanowią strony, do których odsyła nasza witryna lub które, w stosownych przypadkach, zostały przez nas wcześniej sprawdzone i uznane za prawidłowe.

  ✖ Nigdy nie podawaj swojego imienia i nazwiska ani danych kontaktowych (np. telefonu, adresu, adresu e-mail itp.) i nie proś innych użytkowników o ich podanie.

  ✖ Należy zwrócić uwagę na wymienione tutaj "Do's and Don't". Sprawdzamy zawartość zdjęć/filmów zamieszczanych przez Ciebie i innych użytkowników. Jeśli zdjęcia/filmy naruszają nasze "Dos and Don't", zastrzegamy sobie prawo do usunięcia ich z aplikacji. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym OWH.


  Od czasu do czasu w aplikacji będą przeprowadzane małe ankiety. Jeśli weźmiesz w nich udział, otrzymasz również nagrodę w postaci 25 HEARTS w nagrodę

  FAQs

  Więcej pytań? Kliknij tutaj, aby zapoznać się z FAQs!